EN:

Each fun, something worth.
extension of web hosting and domain costs me every year around 1600kč / 58Euro.
Until recently (thanks to Google adsence and also thanks to your visits) earned on a website payment itself, then Google changed the rules and conditions for the use of their advertising banners and advertising on the Web is annulled because of "copyright infringement": D I happen to not enriched with the authors mp3 sets.

if someone wanted to support the operation of the site, whether any person or company can contribute as much as they want through paypal, I will be glad for any help :)
if it will be a webshop, label, etc etc, I can put on an advertising link / banner (best company with the environment around "community"), add them as administrators for Free Tekno Music Sets where they could share their products (vinyl, clothing, etc)

for those who donate will be benefits ..

- For all applicants paypal email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- For those who would like an advertising banner or link to contact me by email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

or PM on facebook profile https://facebook.com/bodlina.in.da.psychina


A donation is voluntary !!!

 

-----------------------------------------------------------------------------

CZ:

Každá zábava , něco stojí.
prodloužení webhostingu a domény , mě stojí každý rok okolo 1600kč/58Eur.
ještě do nedávna , ( díky google adsence a taky díky vaším návštevám) si web vydělal na platby sám , následně google změnil pravidla a podmínky , pro používání svoji reklamních bannerů , a reklamy na webu zrušil , z důvodu "porušování autorských práv" :D ,abych se náhodou ne obohatil na autorech mp3 setů.

pokud by někdo chtěl podpořit chod webu , ať už jakákoliv osoba , nebo firma muže přispět kolik jen chce přes paypal , budu rád za každou pomoc :)
pokud se bude jednat o webshop,label ,etc etc , já mužu na umístit reklamní odkaz/banner (nejlépe společnost s prostředí okolo "komunity") , přidat je jako administrátory na Free Tekno Music Sets , kde by mohly sdílet své produkty (vinyli, oblečení ,etc)

pro osoby které přispějou budou benefity ..

- pro všechny zájemce paypal email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- pro ty co by chtěly reklamní banner nebo odkaz kontaktujte mě na emailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo PM na facebook profil https://facebook.com/bodlina.in.da.psychina

VŠECHNY DONATY JSOU DOBROVOLNÉ!!!

Empty playlist